Beşik Çatı Tente Pergole Sistemleri

Ürün Detayı

Bu sistemimiz mimari kaygılar göz önüne alınarak dizayn edilmiştir.

Her türlü rekreatif alan kullanımına ve estetik kaygıya yanıt olabilecek ürünlerimiz ile size doğanın keyfini sürmeniz için çözüm ortağı olmayı öneriyoruz.

20 metreye kadar ileri açılım ile modül boyutu 13 metreye kadar istenilen ebatta seçilebilir.

Neden Becker Motor Kullanıyoruz ?

Türkiye’nin önde gelen otomasyon sistemleri arasında yer alan Becker, hem kullanım kolaylığı hem de yüksek ürün kalitesi sağlayarak tüketicilerinin evlerindeki konforu üst düzeyde yaşamalarını ve tam otomatik sistemler ile akıllı konfor, yüksek güvenlik ve enerji tasarrufuyla evinize değer kazandırmayı amaçlamaktadır. Becker, ürünlerinden perde motoru, panjur motoru, seksiyonel kapı motoru, tente motoru ve endüstriyel kapı motorları ile dünya piyasasına panjur otomasyonu ve güneş koruma sistemlerindeki kaliteyi tanıtmaktadır.

Becker, bugün Türkiye’nin önde gelen otomasyon sistemleri arasında yer almaktadır. İş alanları arasında bulunan panjur, duman ve yangın perdeleri, güneş sistemleri ve özel uygulamalar ile hem yüksek ürün kalitesi hem de kullanım kolaylığı sağlayarak tüketicilerinin evlerindeki konforu üst düzeyde yaşamalarını amaçlamaktadır. Becker, ürünlerinden panjur motorları, perde motorları, tente motorları, endüstriyel kapı motorları ve seksiyonel kapı motorları ile dünya piyasasına panjur otomasyonu ve güneş koruma sistemlerindeki kaliteyi tanıtmaktadır.

Alüminyum Profil Renk Kartelası

GARANTİ

Motorlu Pergola Sistemlerimizde kullanılan Motor, kumaş, alümiyum ve çelik konstrüksiyon ile ürün montaj parçaları garantilidir.

Ray Kayışlarımız, Kayış Kopmama Garantilidir.

Motorlu Pergola Sistemlerimiz; 25 cm Kar yüküne ve 70 nw/h rüzgara karşı dayanıklıdır.

Sistemlerimizde kullandığımız ürünler, İSO ve CE Sertifikalıdır.

KUMAŞ

Motorlu Pergola Sistemlerimizde tavan örtüsü olarak; alanında lider firmalardan kumaşlar kullanılmaktadır.

Su geçirmeme özelliğine sahip kumaşların yanlarındaki contalar sayesinde ekstra izolasyon duvarı bulunmaktadır.

3 Katmandan oluşan bu özel kumaşın orta tabakasında bulunan film sayesinde güneşin zararlı UV ışınları engellenmekte ve konforlu bir ortam yaratılmaktadır.

Alev almaz ve alev yürütmez özelliği sayesinde yangın anında yangının büyümesini ve etrafa yayılmasını engellemektedir.

-30 C soğukta ve +70 C sıcaklıkta tam performans ile çalışmaktadır.

Pvc Esaslı kumaşın toplam ağırlığı 800 gr/m2 dir.

Farklı renk ve desen seçenekleri sunan kumaşlarımız garantilidir.

MOTOR

Motorlu Pergola Sistemlerinde,  alanında Dünya Lideri olan Fransız Somfy marka motor ve otomasyon sistemleri kullanılmaktadır. RTS teknolojisine sahip  Somfy motorlarımız garantilidir. Estetik ve fonksiyonel kumandası sayesinde tek bir dokunuşla sisteminizi çalıştırabilir ve istediğiniz noktada durdurabilirsiniz. Dünyanın en sessiz çalışan motoru ünvanına sahip Somfy ile konforun tadını çıkaracaksınız.

AYDINLATMA

Motorlu Pergola Sistemlerimizde mekanlarınıza, şık ve estetik bir görünüm katan Spot Led Aydınlatma armatürleri kullanılmaktadır. Farklı seçeneklere sahip Led Aydınlatmalar sayesinde konforun keyfini tek bir tuşa dokunarak yaşama imkanı bulacaksınız.

RAY KAYIŞI

Motorlu Pergola Sistemlerinde, hareketi sağlayan çelik telli zaman kayışı kullanılmaktadır. Ayarlanabilir kayış gergi kutusu sayesinde rakiplerinden kendini ayıran sistemimiz kayış kopmama garantisine sahiptir.