Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

HAUS FARGEN Sistemleri, başta İstanbul olmak üzere Türkiye geneline ve Yurtdışına malzeme tedariki yapmaktadır.

FİRMA PROFİLİ

HAUS FARGEN Sistemleri, başta İstanbul olmak üzere Türkiye geneline ve Yurtdışına malzeme tedariki yapmaktadır. Profesyonel yönetim kadrosu, tecrübeli pazarlama birimi, etkili müşteri ilişkileri politikasıyla üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Müşteri portföyünü istikrarlı bir hızla geliştirirken, Hızlı satış kanallarıyla da kaliteli ürün ve en iyi hizmeti sunar.

HAKKIMIZDA

HAUS FARGEN, 2005 yılında İstanbul’da cam sistemleri üretimi ile sektöre girişini yapmış, 2012 yılında motorlu raylı açılır kapanır tente üretimine başlayarak, tente ve gölgelendirme sektöründe de yerini almıştır.Her geçen gün genişleyen pazar ağında konumunu zirveye çıkarmak adına özenle yaptığı inovasyon çalışmaları ile sektörde ilerlerken proje odaklı çalışmaları ile birçok başarılı işe imza atmıştır. 

Tente ve gölgelik sistemleri sektöründe öncü olan HAUS FARGEN ileri teknolojiyi takip etmekte ve uygulamaktadır. 1500 m² kapalı ve açık alanda faaliyet gösteren HAUS FARGEN alanında uzman ekibiyle yurt içi ve yurt dışında kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunumunu ilke edinmiştir. 

Profesyonel yönetim kadrosu, dinamik pazarlama birimi, satış öncesi ve sonrası destek ekibi ve alanında uzman teknik ekibi ile birçok başarılı projeye imza atmıştır. Yüksek marka imajı, kurumsal kimliği, güçlü şirket profili, stratejik pazarlama tekniği ve gelişmiş satış ağı ile ihracatta önemli adımlar atmış ve her geçen gün büyüyen bir pazar payına sahip olmuştur. İhracattaki başarısı başta İstanbul olmak üzere Türkiye ekonomisine olumlu yönde katkı sağlamaktadır. İhracat ağımızın bir kısmı; Irak, Kıbrıs, Azerbaycan, Kazakistan, İspanya, Dubai olup sürekli genişlemektedir. 

HAUS FARGEN, yüksek kaliteli hizmet anlayışını ileri teknoloji ile harmanlayarak müşterilerinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda ürünler üretmektedir. Özellikle restaurant, kafe, iş yeri ve konutlar için gölgelendirme, katlanır cam ve tente sistemi üretimi yapmaktadır.

Yanı sıra üretimini, montajını ve bakım hizmetini sunduğu ürünler ; kış bahçesi, standart pergola, standart askılı pergola, radyan (oval pergola), radyan askılı pergola, radyan beşik çatı pergola, standart beşik çatı pergola, rolling roof, tente, bioklimatik pergola, otomatik giyotin cam, manuel giyotincam, katlanır cam sistemleri, sabit pergola tente modelleri ve zip perdedir.

Ürünlerinin imalatında kullanacağı malzeme seçimini büyük titizlikle yapmakta olup, malzemelerinin büyük bir kısmı yüksek kaliteli Alman malzemeleri kalan kısmı ise yine yüksek kaliteli yerli malzemelerden oluşmaktadır. Güvenilirliği prensip alan HAUS FARGEN, uygun fiyata yüksek kalite stratejisinin yanı sıra ürün ve servis garanti hizmetini de vermektedir.