Rolling Roof Bilecik, 0532 245 09 19, Bilecik Pergola

Rolling Roof

Rolling Roof Bilecik, 0532 245 09 19, Bilecik Pergola

Rolling Roof Bilecik

Rolling Roof Bilecik, Bilecik Rolling Roof uygun fiyat pratik, modern, estetik Rolling Roof, Rolling Roof Pergola, Bioclimatic Rolling Roof, Pergola Roof, Sky Rolling Roof, Rolling Roof Sistemleri, Alüminyum Rolling Roof, Rolling Roof Tavan, Bioklimatik Rolling Roof  modelleri ile rüzgar, kar, yağmur, güneş ışınlarından tam koruma, manuel, motorlu hareket seçenekleriyle gölgelendirme sistemleri ve ürünlerimizle ilgili tam bilgiye sahip müşteri ihtiyaçlarını doğru tespit ederek profesyonel ekip ve tecrübe ile Rolling Roof Bilecik bölgesinde hizmetinizde.

Bilecik Rolling Roof

Talep ettiğiniz Rolling Roof başvurularınız da [lokasyon] Rolling Roof bölge uzman keşif ekibimiz kısa süre içerisinde yanınıza gelerek sizi dinleyerek mekanındaki en uygun noktaya şık tasarımlı Rolling Roof örnekleriyle öneride bulunarak mekanınızı açık kolay anlaşılan gören kişiyi etkileyen mekanınızı en konforlu alanlara dönüştürmektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz Rolling Roof sektöründeki ürün hizmet kalitesi her zaman müşteri memnuniyeti ile Rolling Roof Bilecik firmamıza referans olmaktadır. Yardımcı olabileceğimiz Rolling Roof, Rolling Roof Pergola, Bioclimatic Rolling Roof, Pergola Roof, Sky Rolling Roof, Rolling Roof Sistemleri, Alüminyum Rolling Roof, Rolling Roof Tavan, Bioklimatik Rolling Roof  ile alakalı her konuda müşteri memnuniyetini sağlamak için Rolling Roof Bilecik bölgesinin her noktasında sorunsuz özveri ile çalışmaktayız.

Bilecik Rolling Roof hem Ekonomik hem Kaliteli

Rolling Roof, Rolling Roof Pergola, Bioclimatic Rolling Roof, Pergola Roof, Sky Rolling Roof, Rolling Roof Sistemleri, Alüminyum Rolling Roof, Rolling Roof Tavan, Bioklimatik Rolling Roof  sistemleridir.

Ürünlerinde özel hizmet cazip fiyat avantajları sağlamaya devam ediyor.

Rolling Roof Bilecik İletişim Merkezi

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

☎️ +0532 245 09 19
☎️ +0532 245 09 19
☎️ +0532 245 09 19

Rolling Roof Bilecik iletişim merkezini arayarak net anlaşılır bir şekilde aradığınız talep ettiğiniz Rolling Roof sektöründeki tüm ürün, hizmetlerin detaylarını teknik özelliklerini fiyatını, imalat, kurulum, montaj ve teslim süresini öğrenebilirsiniz.

Bilecik Bölgesinde Müşterilerimize Sunduğumuz Rolling Roof Ürünleri

Rolling Roof, Rolling Roof Pergola, Bioclimatic Rolling Roof, Pergola Roof, Sky Rolling Roof, Rolling Roof Sistemleri, Alüminyum Rolling Roof, Rolling Roof Tavan, Bioklimatik Rolling Roof 

Rolling Roof Bilecik Sunduğu Hizmetler

Bilecik Rolling Roof Ücretsiz Keşif Hizmeti

Yeni bir Rolling Roof teklif almak veya yenilemek mi istiyorsunuz? Mekanınıza uygun Rolling Roof Pergola modelini bulmanıza yardımcı olalım! Deneyimli Bilecik Rolling Roof keşif ekibi ile mekanınıza gelerek size dekoratif ve ekonomik öneriler sunar.

Rolling Roof Bilecik Profosyonel Tasarım Ve Planlama Hizmeti

Sizin için kaliteli ve ekonomik dekoratif şık tasarım önerilerinde bulunalım mekanınıza özel mimarlarımızın hazırladığımız Rolling Roof sistemi projesine onay alalım. Rolling Roof Bilecik müşteri hizmetlerini hemen arayın Rolling Roof Bilecik Profosyonel Tasarım Ve Planlama Hizmetinden Faydalanın.

Ekonomik Fiyat
Kaliteli Profesyonel Hizmet
Garantili ürün ve hizmetler
Ücretsiz Keşif

Rolling Roof Nedir?

Her mekânda uygulanabilecek Katlanır Çatı sistemi dünyada hiçbir açılır tavan sisteminin sunmadığı, katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunmaktadır. Her açıda açılabilen paneller sayesinde, gün ışığından istenilen oranda faydalanma olanağı sağlar. Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, çatıdan havalandırma yaparken gölgelendirme özelliğini kaybetmez. Sistem açıkken bile özel tasarım profiller sayesinde, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar. Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, panellerin dış temizliği çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden temizlenebilir. Elektrostatik fırın boya ile renklendirilir; istenilen her renkte uygulama yapılır. Elektrostatik fırın boya sayesinde uzun ömürlüdür. Katlanır Çatı sigara yasağının uygulandığı restoran ve kafe gibi yerler için en iyi çözümdür

Rolling Roof Özellikleri

Her mekânda uygulanabilecek Rolling Roof dünyada hiçbir açılır tavan sisteminin sunmadığı, katlanma ve toplanma hareketini bir arada sunmaktadır.
Her açıda açılabilen paneller sayesinde, gün ışığından istenilen oranda faydalanma olanağı sağlar.
Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, çatıdan havalandırma yaparken gölgelendirme özelliğini kaybetmez.
Sistem açıkken bile özel tasarım profiller sayesinde, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar.
Panellerin yaptığı katlanma hareketi sayesinde, panellerin dış temizliği çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden temizlenebilir.
Elektrostatik fırın boya ile renklendirilir; istenilen her renkte uygulama yapılır. Elektrostatik fırın boya sayesinde uzun ömürlüdür.
Rolling Roof sigara yasagının uygulandığı Restaurant ve Cafe gibi yerler için en iyi çözümdür.

Rolling Roof Sistemleri Nedir?

Sistemde kullanılan Alüminyum profiller, 6063 – T6 F25 (7580 Briner Sertlik) özelliktedir.
Bütün Profiller şantiyeye Elektro Statik fırın boyalı olarak ve ambalajlı gelir.
Bütün aksesuar galvaniz ve elektro statik fırın boya olarak ambalajlı gelir.
Hareketli çatı örtüsü Alüminyum metaldir.
Paneller Eksenel çalışmaktadır ve istendiğinde geri toplanma hareket kabiliyetine haizdir. (Bu özellik havalandırma ile gölgelendirmeyi aynı anda yapabilmesi açısından önemlidir)
Paneller eksenel olarak minumum 105 derece açıda açılabilmelidir. (Cepheden gelen güneş ışığını kesmek için önemlidir)
Oluk detayı Alüminyumdur ve dışarı taşmayacak şekilde tasarlanmıştır. Su taşıyıcı ayaklardan dışarı gider.
Tavan örtüsünün açılma-kapanma hareketi uzaktan kumanda kontrolü ile sağlanmalıdır.
Hatalı kullanımı önlemek için otomasyon sistemi ile entegre edilmiştir.
Sistem tüm mevsim şartlarına uygun olarak tasarlanıp, üretilmektedir.
Motor ile hareketli mekanizma arasında güç aktarımını triger kayışı sağlamalı ve ayarlanabilir olmalıdır.
Dikey taşıyıcı profiller 16 cm x 14 cm Alüminyumdur.
Flanş aplikasyon vidaları M8 * 80 lik Buldeks veya M8*80 Gömlekli Çelik dübel ve galvaniz kaplamadır. (Zemin yalıtımına zarar vermemek için)
Sistemde kullanılacak fitiller EPDM’dir.
Kullanılacak silikonlar, Nötral silikondur.
Sistem 5 yıl Motor ve 2 yıl mekanik garantisi vardır.
Yatay taşıyıcı profiller 12 cm x 18 cm’ dem oluşur.
Sistem modülleri 50kg+25kg /m² yayılı yük ve 50kg/m² rüzgar yükünü karşılayacak statik özelliklere sahiptir.
Sistem modüllerinde kullanılan özel paneller sayesinde yağışlı havalarda havalandırmayı gerçekleştirecek şekilde dizayn edilmiş olup, kumanda ile kontrolde yağmur moduna sahiptir.
Sistemde bulunan aluminyum panellerin eksenel hareketi ayrı, geri toplanma hareketi ayrı motorlar ile sağlanır.
Sistem hem düz hemde eğimli bir şekilde çalışabilir.

Rolling Aluminium Roof, dünyada hiçbir açılır tavan sisteminin aynı anda gerçekleştiremediği katlanma ve toplanma özelliğini bir arada sunmaktadır. Rolling Aluminium Roof bir ilke imza atarak açılır tavan sistemlerinde yeni bir çözüm sunmaktadır. Sisteme Rolling Roof ismini vererek, günümüzdeki açılır tavan sistemlerine göre farklı bir hareket sistemi uygulayarak, müşterilerine yeni kazanımlar sunmaktadır.
Rolling Roof, 2mm et kalınlığındaki panellerin, önce kendi ekseni etrafında dönmesiyle havalandırma, güneş ışığından istenilen oranda faydalanma veya gölgelendirme imkânlarını kullanıcılara sunmaktadır. Kendi ekseni etrafından dönen tüm paneller açılır cam tavanda olduğu gibi geriye doğru toplanarak tam açık bir tavan alanı oluşturmaktadır. Bu haliyle Rolling Roof, hem havalandırma hem toplanma hareketini bir arada sunan dünyadaki tek sistemdir.

Rolling Roof tavan sisteminin hem katlanma hem toplanma hareketini bir arada sunmasının birçok avantajı bulunmaktadır. Öncelikle dış ortam etkilerini (gün ışığı gibi) istenilen oranda iç ortama alma veya iç alandan uzaklaştırma imkânı vermektedir. Piyasada hâlihazırda bulunmakta olan pergola ve branda sistemlerinin sunamadığı birçok avantaj Rolling Roof ile kullanıcılara sunulmaktadır. Piyasada pergola olarak bilinen tavan kapama yöntemi, gölgelendirme amaçlı kullanılmakta olup,soğuk havalarda iç mekan sıcaklığını koruyamamaktadır. Bu halde pergola, yağışsız ve sıcak hava koşullarında kullanıma açıktır. Branda açılır tavan sisteminde ise, yağışlı havalarda sızdırmazlık ciddi bir problem teşkil etmektedir. Ayrıca branda, kar yükü taşıyamamaktadır.